+371 29994252 (WA) +371 26511011 info@academyvitality.com

Komanda

Maija Atvara

Maija Atvara

Direktore

Par dzīvi un ikdienas ritmu centrā rūpējās Akadēmijas direktore, kura vienmēr ir gatava uzklausīt katru Akadēmijas klientu un palīdzēt atrisināt ikdienas jautājumus.

Kārlis Knapšis

Kārlis Knapšis

Tehniskais direktors

Nodrošina visu centra teritorijā esošo ēku, māju un telpu apsaimniekošanu, uzrauga aprīkojuma (apgaismojuma, apkures un ventilācijas sistēmas, utt.) tehnisko stāvokli. Organizē remonta veikšanu, uzrauga remontdarbu un būvdarbu veikšanas kvalitāti.

Ārsti

Vjačeslavs Černišovs

Vjačeslavs Černišovs

Galvenais fiziskās medicīnas un rehabilitācijas speciālists. Viņš palīdz kontrolēt un pārskatīt Akadēmijas klientu veselības stāvokli. Ārsts uzsver, ka medicīniskā kontrole ir ļoti svarīga, lai fiziskā slodze atbilstu katra cilvēka reālām spējām un saglabātos līdzsvars starp iegūtajām un patērētām kalorijām, nekaitējot veselībai. Pēc ārsta viedokļa, notievēšanas pamātā ir vielmaiņas uzlabošana, kura sasniedzama ar sabalansētu diētu un fiziskām aktivitātēm.

Eduards Kondratenko

Eduards Kondratenko

Atzīts Krievijas ārsts-psihoterapeits, ar 25 gadu dietologa pieredzi. Specializējas metaboliskā sindroma diagnostikā un ārstēšanā. Savas prakses laikā Minhenē, viņš palīdzējis simtiem pacientu atbrīvoties no liekā svara. Eduards Kondratenko izstrādā individuālo uztura režīmu – 5 maltīties dienā, atbilstoši katra Akadēmijas klienta vecumam, dzimumam, dzīves ritmam un veselības stāvoklim. Tiek ņemti vērā produkti, kurus klienti nelieto uzturā, lai arī pēc ārstēšanās mūsu Akadēmijā, klients varētu pielietot iegūtās zināšanās sastādot savu ikdienas ēšanas plānu.

Inese Šveda

Inese Šveda

Pārdošanas direktore

Atbild par klientu apkalpošanu rezervācijas stadijā. Sniedz klientiem informāciju un pavadošos materiālus par mūsu centra pakalpojumiem. Atbildēs uz visiem Jūs interesējošajiem jautājumiem.

Administratori

Evita

Evita

Aija

Aija

Ingrīda

Ingrīda

Mūsu administratori sagaidīs Jūs ierašanās dienā un rūpēsies par Jums visā uzturēšanas laikā. Viņi saplānos Jūsu dienas režīmu un palīdzēs jebkurā brīdī. Viņi vienmēr atbildēs uz Jūsu jautājumiem un palīdzēs atrisināt jebkuru problēmu.

Animatori

Liene un Ēriks

Liene un Ēriks

Jauni, pozitīvi, komunikabli, ar aktīvu dzīves pozīciju, māk atrast kopējo valodu ar visiem klientiem, nodrošinās Jums brīnišķīgas brīva laika pavadīšanas iespējas, organizēs interesantas ekskursijas un braucienus neaizmirstamās Kurzemes novada vietās.

Personāls

Tīrību, mājīgumu un komfortablu uzturēšanos mūsu centrā Jums nodrošinās mūsu draudzīgais personāls. Pavāri, viņu palīgi, istabenes, strādnieki, zirgkopēji. Ja Jums būs kādas īpašās vēlmes, Jūs vienmēr varat vērsties pie viņiem, un Jums vienmēr palīdzēs un nodrošinās ar visu nepieciešamo.

Akadēmija VITALITY