+371 29994252 (WA) +371 26511011 info@academyvitality.com

Mūsu priekšrocības

8 priekšrocības, kas atšķir mūs no konkurentiem

1. IZOLĀCIJA

Par akadēmijas VITALITY galveno priekšrocību tiek uzskatīta izolācija no ikdienas kārdinājumiem, tāpat klientam ir aizliegts atstāt akadēmijas teritoriju bez pavadošās personas. Ja klientam ir nepieciešamība pēc papildus ikdienā lietojamām precēm, tās pēc pasūtījuma tiek sagādātas tajā pašā dienā.

2. DISCIPLĪNA

Akadēmija VITALITY izvietota slēgtā 180 ha plašā teritorijā. Šeit pastāv stingri nosacījumi izbraukšanai no teritorijas, lai klientam nebūtu pieejami lieki kārdinājumi. Klientam tiek noteikta ikdienas uzraudzība, nodarbību laikā obligāti jānēsā pulsometrs. Ja tievēšanas procesā rodas problēmas ar svara samazināšanu, pēc daktera ieteikuma klientam tiek piešķirts personīgais treneris. Disciplīna ir atslēgas vārds visiem, kuri šeit uzsākuši tievēšanas procesu. Tikai šādā veidā ir iespējams sasniegt reālus rezultātus.

3. PROFESIONĀLA PIEEJA

Uzsākot tievēšanas programmu paredzēta vizīte pie ārsta, kur tiek veikta anamnēze, ķermeņa sastāva analīze ar bioimpedances metodi, pamatvielmaiņas aprēķināšana (kaloriju daudzums, kas tiek patērēts miera stāvoklī), asins analīzes, kuras varat nodot iepriekš vai veikt pie mums par papildus samaksu, ķermeņa apkārtmēru noteikšana, kardiogramma un
pieļaujamās slodzes aprēķināšana. Tas garantē drošu tievēšanas procesu, bez apdraudējuma veselībai.

4. DZĪVE PĒC AKADĒMIJAS

Pēc kursa iziešanas klientam tiek izsūtīta veselīga uztura ēdienkarte ar receptēm vienam mēnesim, kas dod iespēju mainīt ēšanas paradumus arī pēc atgriešanās mājās.

5. REŽĪMS

Akadēmija VITALITY nodrošina sabalansētu uzturu 5 reizes dienā. Organisms uzņems līdz 1000 kcl dienā, bet patērēs no 2000 līdz 2500 kcl dienā uz fiziskās slodzes rēķina: nūjošana, fitness, ūdensaerobika, vispārējā ķermeņa masāža, sejas masāža, piena un alus vannas, limfodrenāžas zābaki, pirts, vibrotrenažieris, hidromasāža, baseins. Šāds režīms palīdz zaudēt lieko svaru tieši uz tauku masas rēķina!

6. BEZ GARLAICĪBAS

Dienas režīms akadēmijā VITALITY sākas no 8:00 – 20:00. 2 reizes nedēļā tiek organizētas bezmaksas ekskursijas. Vēl akadēmija VITALITY piedāvā: zirgu izjādes, karaoke un grila vakarus, deju nodarbības, tenisu, galda tenisu, futbolu, galda futbolu, badmintonu, galda spēles, meistarklases. Piedāvātās izklaides un atpūtas iespējas ir pieejamas tikai pēc nodarbību izpildes!

7. IZMITINĀŠANA

Akadēmijas VITALITY dabas skati, kas paveras no numuriņiem – Jūs pārsteigs! Tas ir, kā “Ieraudzīt Parīzi un mirt”.

8. VISS IEKĻAUTS CENĀ

Cenā ir iekļauts pilnīgi viss, ko piedāvā akadēmijas VITALITY svara korekcijas programma.