+371 29994252 (WA) +371 26511011 info@academyvitality.com

Rezervācija

Cienījamās dāmas un godātie kungi!
Ņemot vēra mūsu svara korekcijas centra specifiku, vietu rezervēšana internetā nav paredzēta, tā iespējama tikai pēc telefona sarunas ar mūsu pārstāvi.

Jūsu ērtībām šajā nodaļā iespējams iepazīties ar sekojošu informāciju:

1. Ieteicamais svara samazināšanas kursa ilgums ir no 7 līdz 10 dienām. Salīdzinošus rādītājus par zaudēto svaru Jūs varat apskatīt šeit, tie palīdzēs Jums aprēķināt nepieciešamo dienu skaitu izvēlētā rezultāta sasniegšanai.

2.Lūgums rūpīgi iepazīties ar informāciju par ierobežojumiem. Lai izvairītos no vilšanās un nepatīkamām sekām, aicinām Jūs pirms ierašanās Akadēmijā atsūtīt savu analīžu rezultāts, lai ārsts ar tām iepazītos. Nepieciešamo asins analīžu saraksts.

3. Vēršam Jūsu uzmanību, ka Akadēmijā piedāvātā diēta (5 reizes dienā) nav piemērota veģitāriešiem, kā arī cilvēkiem, kam ir alerģija pret gaļu, zivīm un piena produktiem.
Ēdienu izvēle Akadēmijā nav paredzēta!

4. Pirms vietu rezervēšanas ieteicams iepazīties ar numuriņu kategorijām mūsu mājas lapā. Cena norādīta par dienu programmā vienai personai atkarībā no izvēlētās kategorijas numuriņa. Cenā ietilpst: izmitināšana, ēdināšana, visas procedūras un fiziskās aktivitātes, kā arī izklaides pasākumi vai ekskursijas. Par papildus samaksu piedāvājam transfēru un asins analīzes.

5. Lūgums pievērst uzmanību tam, ka iebraukšana notiek pēc plkst. 19:00, bet numuriņš aizbraukšanas dienā jāatbrīvo līdz plkst. 17:00. Cerams, ka šī informācija Jums noderēs, iegādājoties lidmašīnu vai citu transporta līdzekļu biļetes.

6. Jūsu ērtībām un ticamas informācijas saņemšanai, lūgums aizpildīt šīs anketas:

 

KLIENTA ANKETA
REZERVĒŠANAS ANKETA.
7. Ar rezervēšanas un apmaksas, kā arī naudas atgriešanas noteikumiem Jūs varat iepazīties šeit.

Kontaktu forma